Co oznacza taki wynik USG dopochwowego u 34-latki?

Witam mam 34 lata i byłam u lekarza ginekologa i robiłam usg dopochwowe wyniki to ,,w jajniku lewym widoczna zmiana hiperechogeniczna zmiana śr 10 mm potwornie???. ,, lekarz powiedział ze narazie nie ma czym sie martwić żebym za rok powtórzyła badania usg. Ale czy mogę otrzymać jeszcze od Państw opinie czy faktycznie póki co mam sie niczym nie martwic. Reszta wyników wszystko ok. Dziekuje pozdrawiam

Szanowna Pani, jeżeli lekarz nie stwierdza niczego niepokojącego to proszę się nie martwić, aczkolwiek mógł określić czym ta zmiana hiperechogeniczna jest