Co oznacza takie poziome ustawienie kości krzyżowej?

Chciałabym skorzystać z blokady.Od 3 lat mam bóle w odc.LS mające postać rwy kulszowej.Leczona byłam farmakologiczne oraz nie raz korzystałam z rehabilitacji.Ostatnio bóle mają postać intensywnego pieczenia-wcześniej nie występowały.Ostatni opis RTG:lewoboczne wygięcie.Spina bifidaS1.Poziome ustawienie kości krzyżowej.Brzeżna osteofitoza trzonów kręgowych.Tyłozmyki kręgów L1-L4.Nieznaczne klinowate zniekształcenie kręgu L1.Czy blokada byłaby wskazana?Dotychczasowe leczenie nic nie pomaga.

Witam serdecznie,

Najlepiej z wynikiem zgłosić się do ortopedy celem konsultacji. Wówczas po zbadaniu Pani lekarz zdecyduję jakie byłoby najlepsze dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.