Co oznacza takie szybkie bicie serca w spoczynku?

Co oznacza szybkie biecie serca w spoczynku np kiedy leze wieczorem juz w łóżku i zaraz przy szybkim biciu ciężko bardzo mi się oddycha dodam ze przy takim biciu uderzenia są tak mocne ze czuje je w calym ciele pojawia sie to raz czasami 2 razy w tyg. Bije szybko jakies 5 minut i się uspokaja i za chwile znów sie tak dzieje powinnam sie nie pokoic??

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po zapisie EKG będzie można coś więcej powiedzieć