Co oznacza tarczyca niepowiększona, prawidłowo położona i o niejednorodnej choć nie obniżonej echogeniczności?

Witam, ostatnie moje badanie Usg tarczycy: Tarczyca nie powiększona, prawidłowo położona,o nie jednorodnej choć nie obniżonej echogenicznosci-jak w przewlekłym AZT, unaczynienie w normie. Lite hipoechogoniczne zmiany ogniskowe w: -PL o wym 13x8x18mm- unaczynienie mieszane -ciesni o śr 7mm (unaczynienie obwodowe) I o wym 30x24x4mm (nieunaczyniony w PD) nie uwidoczniono powiekszonych i zmienionych patologicznie węzłów chłonnych w okolicy tarczycy. Biopsja za 2 tygodnie, jest czego się obawiac?

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej to zmiany łagodne skoro węzły nie powiększone, od trzeba sprawdzić i wykonać biopsje.
Pozdrawiam