Co oznacza tarczyca normoechogeniczna o nieco niejednorodnej echostrukturze?

Witam,bardzo proszę o interpretację wyniku usg tarcycy:tarczyca normoechogeniczna o nieco niejednorodnej echostrukturze.W obu płatach widoczne kilka ogniskowych normoechogenicznych z hipoechogenicznymi obwodkami do 5 mm średnicy,wykazujące typ I unaczynienia.W calej tarczycy przepływ naczyniowy w badaniach PD i CD w normie.Tarczyca powiększona .Prawy płat:26*25*68mm,tj.ok.23,5 cm3obj. Lewy płat;24*19*66mm,tj.ok.16cm3obj.Cieśń grubości 7mm.Dziękuję bardzo z góry za pomoc Justyna lat 37

Lek. Tomasz Budlewski

a jak przedstawiają się wyniki badań laboratoryjnych odnośnie tarczycy? sądzę że wskazana jest wizyta u ginekologa.