Co oznacza ten ból lewej ręki?

Witam od ok 6/7 miesiecy odczuwam bol lewej reki. Na poczatku Bol byl w okolicy lokcia lekarz po paru wizytach podal mi zastrzyk ze sterydami Bol w lokciu minal ale nadal Bol utrzymuje sie na od nadgarstka w gore , Bol jest zwlaszcza przy ruchu, przy robieniu zwyklych czynnosci, wziecie szklanki z woda, Nie boli mnie jak dotykam tylko jak cos biore do reki, Nie mam bolow barku boli mnie tylko reka , prosze o pomoc tyle zlyxh rzeczy sie naczytalam a nikt mi Nie chce pomoc pozdraiam ania

Dobry Wieczór,
Możliwe, iż występuje u Pani jeden z typów entezopatii, trudno dokładnie powiedzieć na podstawie tak skąpego opisu. Proponuję ponowną wizytę u ortopedy.
Pozdrawiam.