Co oznacza ten opis z rezonansu magnetycznego?

Witam umnie na opisie z rezonansu magnetycznego angiogłowy wypisano : Przectawiony fragmęt naczyń wewnątrz czaszkowych bez widocznych zwężeń ani cech malformacji naczyniowej widoczne są jedynie cech obustronnej agenezji PCOA/wariant rozwojowy . Badanie zatok żylnuch nie uwidoczniono skrzeplin w ich obrębie nie stwierdza się zakrzepicy naczyń wśrudczaszkowych. Intensywność sygnału istoty białej i szarej muzgowia w obrazach T2-zależnyh jest prawidłowa bez widocznych zmian ogniskowych . Nie stwierdza się zabużeń swobodnej dysfuzji muzgu i muzdżku. Nie wiem co oznacza ten opis z rezonansu magnetycznego proszę o odpowiedź

Witam! W zasadzie wszystko jest w porządku. Warianty rozwojowe trafiają się i niczego złego w tym nie ma. Jeżeli taki "wariant rozwojowy" zaburza zaopatrzenie jakichś okolic w krew, to wówczas szukamy rozwiązania problemu. Przedstawiony przez Panią obraz nie budzi niepokoju. Powodzenia W. Ł.