Co oznacza ten poziom kreatyniny w surowicy?

Witam Bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyników, ponieważ wizytę u lekarza mam dopiero pod koniec października, a jestem zaniepokojona wynikami. - ALAT wynik 90, jednostka U/L, wartości ref. 0-35 - GLUKOZA wynik 115,47, jednostka mg/dL, wartości ref. 70-99 - KREATYNINA W SUROWICY wynik 1,07, jednostka mg/dl, wartości ref. 0,57-1,11 - PROLAKTYNA wynik 31,55, jednostka ng/mL, wartości ref. 5,18-26,53

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Jakieś choroby przewlekłe ? Jakieś leki przyjmowane ?