Co oznacza ten problem z jedzeniem i spaniem?

Od pewnego czasu mam problem z jedzeniem i spaniem. W obu przypadkach wygląda to tak że np czasem potrafię zjeść naprawdę bardzo dużo ilość jedzenia po czym nie czuje takiej potrzeby przez parę dni,i tak samo jest z moim snem. Jest to dla mnie kłopotliwe ponieważ wykonuje pracę fizyczną i z czegoś powinienem czerpać siłe. Pozdrawiam

Dzień dobry!
Niestety to zbyt mało informacji by ocenić podłoże Pańskiego sposobu odżywiania i spania. Czy tak było zawsze czy od pewnego czasu zmienił się ten cykl? Jak długo trwa? Czy zażywa Pan jakieś leki lub substancje psychoaktywne? Czy ma Pan jakieś problemy hormonalne? Czy w Pańskim życiu ostatnio miały miejsce jakieś istotne zmiany? Proszę o więcej szczegółów?
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska

Dzień dobry!

Należy skonsultować się osobiście z lekarzem pierwszego kontaktu, który przeprowadzi wywiad, zleci podstawowe badania diagnostyczne i pokieruje Pana dalej, np. do właściwego specjalisty.

Pozdrawiam!