Co oznacza ten problem z językiem?

Dzień dobry. Mam problem z językiem, mianowicie około tygodnia temu pojawiła się na języku taka lekko czerwona plama, która delikatnie piekła przy zginaniu języka oraz podczas picia różnego rodzaju soków, lub nawet gazowanej wody. Teraz ta plama ma już kolor języka, jednak nadal delikatnie piecze, niestety to miejsce jest teraz zupełnie gładkie, domyślam się, że w związku z tym nie ma tam kubków smakowych. Niestety pojawiła mi się teraz druga identyczna ciemnoczerwona plama. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć