Co oznacza ten wędrujący ból w prawej nodze?

Mam 26 lat. Od 6 miesięcy mam wędrujący ból w prawej nodze(od uda po palce)do tego odczuwam chłód i rwanie w łydce-mam wrażenie jakby mięśnie łydki były po napinane.Boli gdy siedzę, gdy dłużej stoję i w nocy. Pobolewa mnie też kręgosłup w odcinku lędźwiowym gdy robię coś pochylona. Tk kręgosłupa nie wykazało dyskopatii, usg żył robione 3 miesiące temu też w porządku, kwas moczowy w normie. Co może być przyczyną moich dolegliwości. Jakie badania powinnam jeszcze zrobić?Proszę o poradę.

Objawy świadczą o podrażnieniu nerwu, prawdopodobnie kulszowego. Skoro TK nie wykazała uszkodzenia jest możliwe, że problem dotyczy zablokowania struktur mięśniowo-stawowych kręgosłupa albo uszkodzenie nie jest rozległe i należy przeprowadzić testy neurologiczne. Bardziej precyzyjnym badaniem jest rezonans magnetyczny. Proszę skonsultować się z fizjoterapeutą - powinien pomóc.
Doraźnie proszę spróbować ćwiczeń:
https://www.youtube.com/watch?v=AIOjXg7egdc
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki