Co oznacza ten wynik średniej częstości rytmu?

Witam,proszę o opis holtera..Srednia częstość rytmu wynosiła 74,minimalna rytmu wyniosła 50 o godz 05;39,maksymalna 132.Pauz dłuższychod 2.20s wystopiło0[nieistotne pauzy wynikające z bloku zatokowo-przedsionkowego)Mam szybkie bicie serca,dusznosci,zawroty głowy,żle się czuje,proszę o pomoc czy ten blok,który wystąpił to cos groznegoDziekuje za odpowiedz...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa. Po ocenie całego wyniku i przeanalizowaniu krzywych będzie można coś więcej powiedzieć