Co oznacza tępy ból rąk i nóg?

Witam, Od około trzech miesięcy bolą mnie ręce i nogi . Jest to tępy ból . Czasem nie do zniesienia, ciężko mi się funkcjonuje. Ostatnio kilka dni miałam spokój i Noe wiem co było tego przyczyną. Badania krwi nic nie wykazaly, OB 3 , rtg rąk i stóp również czysto, magnez, wapń, elektrolity w normie jedynie żelazo 214. Nie wiem już jaką może być tego przyczyna. Kręgosłup ? Może nerwica ? Jednak ostatnio nie miałam za bardzo sytuacji stresowych . Bardzo proszę o poradę .

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana wizyta u lekarza rodzinnego i wykonanie dalszej diagnostyki