Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza tępy ból w klatce piersiowej?

Od około 2 lat odczuwam tępy ból w klatce piersiowej, czasami boli mnie również serce i szybko kołacze. Oprócz tego od tego czasu boli mnie cała głowa, czuję ogromne ciśnienie w głowie, plus do tego dochodzi punktowy ból na czubku prawej półkuli mózgowej, który promieniuje od szyi po prawej stronie, która też mnie bardzo boli. Wszystko to zaczęło się od felernej techniki oddechowej w trakcie której wstrzymywałem oddech i podejrzewam niedotlenienie i uszkodzenie części mózgu. Proszę o rady.
MĘŻCZYZNA, 30 LAT 11 miesięcy temu

Leczenie chorób serca

Omdlenia, kołatanie serca, obrzęki, zasinienie skóry, ból w klatce piersiowej ? to mogą być objawy choroby serca. Jednym z powszechnie występujących schorzeń jest choroba wieńcowa. Prof. Janina Stępińska opowiada o farmakologii w przypadku jej wystąpienia, jako jednym z możliwych działań prowadzących do wyzdrowienia.

Lek. Katarzyna Szymczak Stażysta/Rezydent, Bydgoszcz
79 poziom zaufania

Jakie ciśnienie i tętno? Wskazana kontrola u lekarza rodzinnego, aby rozpocząć diagnostyke, badania krwi: morfologia, jonogram, tsh, glukoza oraz ekg. Może to niedokrwistość, nadczynność tarczycy, arytmia..
Pozdrawiam

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety