Co oznacza tępy ból w klatce piersiowej u 46-latki?

Całe życie miałam ciśnienie niskie 90 / 60 - Teraz mam 46 lat. 1,5 roku temu po skokach ciśnienia, ciężkim oddechu itp kardiolog stwierdził, że mam częstoskurcz .... dał leki, minęło sapanie i inne objawy, ale od 3 miesięcy ciśnienie szaleje, mam średnio 150 / 105 pojawia się regularny ból lewej ręki, tępy ból w klatce. Niestety termin do lekarza .... na za pół roku - czy powinnam się zgłosić do szpitala?

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, wykonanie podstawowych badań, jak morfologia krwi, markery sercowe, ekg, osłuchanie, nie wymaga wizyty u specjalisty. Gdyby te podstawowe badania były nieprawidłowe - lekarz rodzinny podejmie decyzję, czy wymaga Pani hospitalizacji.