Co oznacza tętniąca tylna mózgu lewa zasilana głównie przez silnie rozwiniętą lewą?

Witam serdecznie. Proszę o onterpretację MR angio. Tętniąca tylna mózgu lewa zasilana jest głównie przez silnie rozwiniętą lewą t. łączącą tylną, łączy się z układem t. podstawnej przez b.wąskie naczynie. Poza tym budowa koła tętniczego mózgu typowa. Przepływ przez zatoki żylne zachowany.Zwraca uwagę uwypuklająca się ku górze przysadka, wysokości do 8mm - niepowiększona. Asymetria sygnału szczytów piramid, zalecane odległe badanie kontrolne. Pół roku temu w jednej chwili zaczęło mi wszystko latać przed oczami , zemdlałam i ocknęłam sie po trzech godzinach. W szpitalu robili mi różne badania tj. rezonans odcinka szyjnego, głowy, tk głowy, płyn rdzeniowo mózgowyz kregosłupa. wszystko w ychodzi dobrze a ja widzę jak w 3D i lekarze mnie ignorują lub twierdzą, że to nerwica. Od czasu tego zdarzenia, mam zawroty głowy, bardzo silne uczucie przepełnienia w głowie, jakam się, drżą mi ręce, nie rozumiem czasami co ktoś do mnie mówi i najgorsze jest to dziwne widzenie, przez które nie da się normalnie funkcjonować. Bardzo proszę o pomoc. pozdrawiam. Magda

Opisana odmiana unaczynienia tętnicy tylnej mózgu od tętnicy łączącej tylnej, bywa opisywana , wcale nie taka rzadka odmiana anatomiczna unaczynienia mózgu!
Ma ją Pani od lat....
Do pełnej konsultacji, do interpretacji klinicznej .
Pozdrawiam i zapraszam