Co oznacza TK jamy brzusznej u 58-latki?

Proszę o interpretacje wyniku TK.jamy brzusznej. Pogrubienie ściany kątnicy bez widocznego światła jelita z dyskretnie zatartą okoliczną tkanką tłuszczową.Pojedyncze poziomy płynów w esicy i zstępnicy oraz pojedynczych pętlach jelita cienkiego.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie dolegliwości ? Historia medyczna ? Konieczna wizyta u lekarza chirurga kolorektalnego Ew u gastroenterologa