Co oznacza TK klatki piersiowej przy kaszlu?

Witam mąż wykonał tk klatki piersiowej z powodu kaszlu i dzisiaj go odebrałam w obrębie miąższu obu płuc widoczne są bardzo drobne zagęszczenia w środkowej części zrazika głównie w szczytach oraz pojedyncze podopłucnowe głównie w płatach dolnych poza tym widoczne są drobne guzki podopłucnowe dobrze wysycony drobne rozsiane zmiany włókniste w miąższu obu płuc nie uwidoczniono powiększonych podejrzanych w radiologicznie węzłów chłonnych w obrębie śródpiersia

Szanowny Panie, być może są to zmiany zapalne i pozapalne, aczkolwiek ciężko mi to stwierdzić na podstawie samego opisu