Co oznacza to dziwne plamienie zamiast okresu?

Witam,
w dzień przed okresem zaczęłam brać antybiotyk, który mi przepisał lekarz, w pierwszy dzień okresu kochałam się z chłopakiem, oczywiście nie brałam tabletki, ponieważ to była moja przerwa w jej braniu. Teraz okres mi się kończy, jutro zacznę moje opakowanie i zauważyłam zamiast końcówki okresu, takiego brązowego plamienia, pojawiło się bladoróżowe i jest go bardzo mało.
Niestety lekarz mi nie powiedział, czy muszę korzystać z dodatkowego zabezpieczeniem podczas brania antybiotyku i po prostu się dodatkowo nie zabezpieczyłam, obawiam się ciąży, czy mam powody? Co oznacza to dziwne plamienie?
Bardzo proszę o pilną odpowiedź!

Dzień dobry!
Jeśli była to przerwa w braniu antykoncepcji, to nie wymagane było stosowanie dodatkowego zabezpieczenia. Antybiotyk nie wpływa na gospodarkę hormonalną. Krwawienie, które Pani opisuje jest prawidłowe.
Z poważaniem