Co oznacza to uczucie przewracania lub zatrzymywania się serca?

Dzień dobry, od bardzo długiego czasu miewam kołatania serca (badania, echo holter nic nie wykazało), niestety od ok. miesiaca czasu doszło do tego bardzo nieprzyjemne uczucie przewracania lub zatrzymywania się serca (w tym momencie robi mi sie słabo) 3 miesiace temu mialam wczesniej wspomniane echo i holter i nic. Biore bisocard 2,5 i nie wiem co mam dalej zrobic bardzo proszę o porade, martwie sie tym bardzo nie wiem co mam zrobic. Z powazaniem, Kama

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarza rodzinnego po zapisie ekg będzie można coś więcej powiedzieć