Co oznacza to zgrubienie podskórne?

Witam. Wczoraj zrobiło mi się zgrubienie pod skóra taki jakby guz bolesny przy dotyku dokładnie na wysokości lewej pachwiny ale po prawej stronie (pod całym brzuchem) ale nie widoczny gołym okiem , dziś guz trochę sie zmniejszył i ból troche też , nie mam gorączki , ogólne samopoczucie jest w porządku. Proszę o odpowiedz co to może byc? Czy powinnam sie obawiać? Do jakiego lekarza sie zgłosić? Czy lepiej przeczekać i może samo zniknie?

A jak ktokolwiek ma odpowiedzieć na pytanie co Pani dolega, jak nie poszła Pani do lekarza, żaden lekarz Pani nie zbadała ani nie wykonał jakichkolwiek badań, nie przeprowadził z Panią szczegółowego wywiadu??????? Proszę udac się do lekarza poz