Co oznacza torbiel pajęczynówki środkowego dołu czaszki?

Dzień dobry, odebrałem dzisiaj wyniki tomografii głowy. W opisie widnieje: "Torbiel pajęczynówki środkowego dołu czaszki po str. lewej wlk. ok. 23x5 mm. Poza tym zbiorniki podstawy i płynowe przestrzenie przymózgowe w normie". Badanie robiłem z powodu uciążliwych szumów usznych i pogarszającego się słuchu. Mam 45 lat. Proszę o opinię, czy takie coś jak torbiel może być przyczyną czy raczej to nie to. Robert

Konieczna pełna konsultacja, badanie; ogólny stan zdrowia, inne obciążenia. Ważne wszystkie aspekty zdrowia, także tryb życia, aktywność, nastrój, sen ; Wyniki badań TK do interpretacji klinicznej
Torbiele pajęczynówki występują stosunkowo często...
Pozdrawiam i zapraszam
" Opis tomografii głowy. : "Torbiel pajęczynówki środkowego dołu czaszki po str. lewej wlk. ok. 23x5 mm. Poza tym zbiorniki podstawy i płynowe przestrzenie przymózgowe w normie"