Co oznacza torbiel pajęczynówki widoczna na przednio-dolnych sklepistościach?

Dzień dobry. W wieku 10 lat z powodu częstych bóli głowy trafiłam do szpitala. Na wypisie mam napisane tak: RM głowy wykonane w sekwentach T2 i T1 -zależnych przed i po dozylnym podaniu SK, w tym program DWI. Układ komorowy nieposzerzony. W żucie sródmózgowia po stronie prawej widoczna ciekoscienna torbiel pajęczynówki średnicy 1,3 cm o wysokim sygnale w obrazach T2 i niskim sygnale T1 oraz w programie DWI. Niewielka torbiel pajęczynówki zlokalizowana przysrodkowo w tylnej jamie czaszki sięgająca pod namiot móżdżku o średnicy 1,2 cm. Kolejna ok. 1,5 cm torbiel pajęczynówki widoczna jest na przednio-dolnych sklepistościachprawj półkuli móżdżku, poniżej kąta mostowomóżdżkowego. Poza tym przeszczenie podpajeczynówkowe prawidłowe. Intensywność istoty białej i szarej mózgowia jest prawidłowa. Zmian ogniskowych i patologicznych wzmocnień kontrastowych wewnątrzczaszkowe nie stwierdza się. Wszystko miałam zlekceważone przez ośrodki. W chwili obecnej mam ostre bóle głowy i drżenie dłoni. Co mam robić? Pomóżcie, proszę.

Pewnie przeciążenie, czy zwyrodnienia kręgosłupa
Konieczna pełna konsultacja, badanie; ogólny stan zdrowia, inne obciążenia. Ważne wszystkie aspekty zdrowia, także tryb życia, aktywność, nastrój, sen ; MREI GŁOWY opisane torbiele pajęczynówki
Do interpretacji klinicznej; Zwykle to łagodne zmiany,
Pozdrawiam i zapraszam