Co oznacza torbiel retencyjna w zachyłku zębodołowym prawej zatoki szczękowej?

Mam pytanie do laryngologa . Odebrałam wynik tk. Torbiel retencyjna w zachylku zebodołowym prawej zatoki szczękowej, o wym. Ok 23×17×29mm. Poza tym zatoki oboczne nosa prawidłowo powietrzne . Kompleksy ujsciowo - przewodowe drożne. Obustronnie obecna dodatkowe ujścia zatok szczękowych ( drożne ciemiaczka). Przegroda kostna w zachylku zebodolowym lewej zatoki szczękowej. Przegroda nosa skrzywiona na prawą stronę. Struktury kostne bez cech destrukcji .

Sam opisuję wyniki TK zatok. Opisy nasze, chirugów głowy i szyi różnią się czasami od opisów radiologów. Przyjedż z tą płytą CD TK zatok do Annopola, to powiem Ci co dalej robić.