Co oznacza twardnienie i ból brzuch w ciąży?

 Witam mam problem od 2 gdz boli mnie brzuch co jakis czas gdy twardnieje bol jest większy. W pierwszej ciazy nie mialam takich objawów. Odpoczywam w pozycji lezacej ale zdaje mi się ze bol jest większy.

Lek. Tomasz Budlewski

Przy tego typu objawach konieczna wizyta u lekarza ginekologa moe być izby przyjęć szpitala ginekologicznego aby sprawdzić czy nic złego się nie dzieje