Co oznacza twardość brzucha w 28 tygodniu ciąży?

Jestem w 28tc i lekarz stwierdził, że moja szyjka macicy jest miękka. Ma 32mm i nie skraca się. Położna i lekarz też powiedzieli, że za twardy jest brzuch, ale ja tego nawet nie czuje. Mam nospe 3x2, magnez i luteine. I dużo odpoczywać. Tylko pytanie, co ja mogę robić? Lekarz powiedział, że obiad to mogę zjesc. Ze gotować nie. Ale czy mogę gdzieś wyjść? Pojechać autem do parku i posiedzieć na ławce? Kompletnie nie wiem co można, a czego nie...

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro lekarz kazał odpoczywać, miał na myśli, że jak najwięcej powinna Pani leżeć. Jeśli Pani może, lepiej unikać jeżdżenia samochodem, spacerowania itd.