Co oznacza ucisk na czubku nosa?

Witam nazywam się Michał i mam 22 lata mam problem polegający na tym że jak nabieram powietrza przez nos to czuję ucisk na czubku nosa i pociągam nosem nie wiem czy to przez te upały które mamy ale polipów brak gózów zatoki zdrowe alergii nie mam czy to nerwica natręct czy od stresu

Witam,

jeśli chciałby Pan diagnozować czynnik psychologiczny, w tym celu zalecana jest konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego (NFZ).

Pozdrawiam serdecznie