Co oznacza ucisk okolicy czoła przy nadciśnieniu?

Witam od Ok 3 tygodni cierpię na nadciśnienie. W tej chwili się unormowało lecz moje samopoczucie jest fatalne. NudZi mnie głowa czuje ucisk na wysokości czoła. Jaki może być powód ?

Może to być albo za szybki spadek ciśnienia uzyskany po zastosowaniu leczenia, lub za niskie wartości ciśnienia, mogą też być inne przyczyny. Konieczna jest konsultacja lekarza, najlepiej kardiologa. Serdecznie pozdrawiam.