Co oznacza ucisk siatki po operacji przepukliny?

Witam. Minął tydzień od operacji przepukliny prawostronnej z użyciem siatki. Rana goi się ładnie ale podczas chodzenia czy siedzenia oprócz tego że czuję ucisk siatki to boli mnie prawy bok nad biodrem. Jak leżę tego uczucia nie ma. Od czasu wyjścia ze szpitala ( na drugi dzień) nie biorę zadnych leków przeciwbólowych. Czy normalny jest ból nad biodrem w tym czasie. Pozdrawiam MD

Witam , nie znam zakresu,przebiegu ani efektu końcowego operacji - nie potrafię więc udzielić autorytatywnej odpowiedzi! Proszę zgłosić się na kontrolę do operatora!!! z.żurawski