Co oznacza ucisk w głowie i uczucie ciężkości?

Witam . Od 4 miesięcy czuje ucisk w głowie i mam uczucie ciężkiej głowy . Nie jest to ból , tylko takie uczucie jakby mi coś ściskało głowę . Pojawia się ten ucisk w różnych miejscach . Raz w okolicach skroni po 2 stronach , na środku głowy , z tyłu głowy , czasami czuję tak jakby na podniebieniu i na zatokach. Byłem u lekarza . Miałem robione prześwietlenie zatok , kręgosłupa szyjnego , kilka razy miałem robione badania krwi , tomografię komputerową , byłem u neurologa , laryngologa , okulisty . Każdy z nich mówi że wszystko jest ok . Na badaniach , tomografii i prześwietleniach też wyszło wszystko dobrze . Więc sam nie wiem już z czego to może być . Jest to bardzo uciążliwe , cały czas o tym myślę , wkurza mnie to i nie potrafię się skoncentrować na niczym . Ponad miesiąc temu zauważyłem że wyrzynają mi się ósemki ,przez jakis tydzień bolało mnie w tamtych miejscach dziąsło . Byłem u dentysty i powiedział że jedna ósemka nie ma szans wyjść cała . Może to być przyczyną moich ucisków w głowie ? Proszę o pomoc

Tak, ząb również może powodować takie dolegliwości. Może warto usunąć go chirurgicznie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.