Co oznacza ucisk w klatce w okolicy mostka, odczuwalny w różnych sytuacjach losowych?

Witam serdecznie. Od kilku miesięcy mam ucisk w klatce w okolicy mostka, odczuwalny w różnych sytuacjach losowych, szczególnie podczas leżenia. Robione badania usg brzucha, klatki piersiowej, nic. Tomograf kręgosłupa piersiowego, skolioza piersiowa prawostronna (lekkie skrzywienie). Za uciskiem idzie poczucie słabości, delikatnie cięższy oddech. Ucisk nastąpił podczas posiłku, około 15 minut po treningu na siłowni. Brak przyjmowania jakichkolwiek sterydów lub odżywek. Proszę o odpowiedź, pozd

Tak długotrwałe dolegliwości wiązałbym raczej z układem mięśniowym lub kostno-stawowym. Proponuję wizytę u ortopedy i neurologa.
Nawet jeśli już Pan był u tych lekarzy, sugerowałbym wizytę ponowną u Innego Specjalisty.
Same badania często nie wystarczą.
Lekarze to też ludzie i czasem ktoś może zauważyć coś, na co inny nie zwrócił uwagi.
Pozdrawiam.