Co oznacza uczucie balona w lewym boku?

Witam od kilku dni mam uczucie balona w lewym boku, czasem gdy chodzę ale nie zawsze czuje kłucie w tym miejscu. Jest to lewa strona brzucha nieco poniżej pępka. Mam także luźny stolec któremu towarzyszy potworny bol brzucha (po lewej i prawej stronie jakby skurcz) Czy objawy te mogą wskazywać na coś poważnego ? USG wstępnie dopiero w kwietniu

Lek. Bartosz Domagała

Czy miała Pani robione jakiekolwiek badania z krwi? Należy Pania zbadanie fizykalne i zrobić badania z krwi. Może to być coś poważniejszego dlatego należy zgłosić się do lekarza w celu wykonania podstawowych badań zaczyn wykona pani USG