Co oznacza uczucie ciągnięcia po operacji przepukliny pachwinowej prawostronnej z użyciem siatki?

Witam. Jestem półtora miesiąca po operacji przepukliny pachwinowej prawostronnej z użyciem siatki. Od kilku dni odczuwam delikatny dyskomfort, uczucie cięgnięcia, tak jakby jelito wypychało tą siatkę. Przez myśl przechodzi mi obawa, że może siatka się oderwała. Nie podnoszę ciężkich rzeczy. Proszę o poradę Dziękuję.

To raczej typowe objawy po operacji przepukliny pachwinowej z użyciem siatki często związane z samym procesem gojenia się, wrastania siatki, kształtowania się jej w tkankach. Jeśli ma Pan w tym względzie wątpliwości proszę w tej sprawie bezpośrednio udać się na kontrolne badanie do chirurga prowadzącego.