Kobieta , 34 lata Od jakiegoś czasu mam dziwne uczucie w odbycie na wysokości kości ogonowej jakbym miała guz(4mies po porodzie jestem). Ogólnie boli mnie jakby cała miednica gdy leżę na boku i promieniuje na . I mam slabsze czucie w kroczu. Czy to jakiś ucisk na nerw? Czy uszkodzone coś zostało przy porodzie. Na rtg nic nie wyszło. Chirurg badając mnie przez odbyt też nic nie stwierdził. czekam na badanie FSS. Ogólnie jestem bardzo osłabiona mam niedokrwistość. Do jakiego lekarza mogła bym jeszcze się zgłosić .
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Chirurgia – Operacje są podstawą gałęzi medycyny nazywanej chirurgią. Nazwa ta powstała z greckich słów: cheir − ręka, ergon – czyn, działanie. Określenie „chirurgia” jest używane jako skrót bardziej szczegółowej nazwy „chirurgia ogólna”.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Choroby i dolegliwości

Anemia i jej przyczyny

Anemia i jej przyczyny

Anemia, inaczej nazywana niedokrwistością, to choroba związana z niedoborem hemoglobiny. Jest to białko, które znajduje się w czerwonych krwinkach, czyli erytrocytach. Wywołuje ją najczęściej zbyt mała ilość żelaza w codziennej diecie. Anemia może być...