Co oznacza uczucie nagłego zatrzymania serca?

Witam, Od ok. 2 dni odczuwam nagle zatrzymanie akcji serca - trwa to dosłownie sekundę i wszystko wraca do normy. Takie sytuacje zdarzają się kilkanaście razy w ciągu godziny, choć z początku było rzadziej. Przy sprawdzaniu pulsu owe zatrzymanie jest wyczuwalne. Czy to może być coś poważnego? Na razie wybieram się na echo serca.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę przede wsystkim udac się do lekarza rodzinnego i wykonać zapis ekg