Co oznacza uczucie sytości?

Od 2011 r.mam klopoty trawiienne.uczucie pelnosci.okropne wzdecia calego brzucha.wygladam jak na koniec ciazy. Gazy. Wszystkie doslownie badania gastrolog.nie wniosly ni . Co rok kontroluje ginekologicznie.usg.cytologia.usg piersi. Rowniez bez zmian.mam jedynie od la miesniak.ktory nie rosnie. Co jest przyczyna.ze malo nie pekne.taki mam balon. Espumisan.dieta nie pomagaja. Czy rozwija sie u mnie jakis nowotwor czy cos innego? Przewlekle wzdecia objawem sa r.jajnika. Prosze o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Może pani wykonać diagnostykę pod kątem zespołu rozrostu flory bakteryjnej jelita cienkiego (SIBO), czyli wodorowy test oddechowy lub wodorowo-metanowy test oddechowy. Badanie to jest proste, ale wymaga dokładnego przygotowania. Pozwoli z dużym prawdopodobieństwem wykluczyć często występującą przyczynę odpowiadającą za wzdęcia i inne objawy.