Co oznacza uczucie ucisku głowy po uderzeniu?

12 dni temu uderzyłam się w głowę, schylilam się i nagle podnioslam głowę i doszło do uderzenia. na drugi dzień w pracy zrobiło mi się strasznie ciepło wrażenie że upada ale nie upadłam po kilkunastu minutach nie przeszło więc wybrałam się do lekarza który powiedział że to nic groźnego..przez cały czas mam zawroty glowy.. poszłam do drugiego lekarza który powiedział że to łagodne wstrzasnienie mozgu i zawroty same przejdą.. mam je cały czas.. mam dość i do tego ucisk w głowie co mam robić ?

Witam!
Konsultacja neurologiczna z badaniami obrazowymi głowy. Konsultacja psychiatryczna lub psychologiczna i leczenie emocji.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.