Co oznacza uczucie uderzenia gorąca i ból gardła?

Witam, Mam 21 lat,Od kilku tugodni czuje sie ciagle zmeczony , slaby. Miewam uderzenia goraca , lekki bol gardla. Niewazne ile wypije czuje suchosc w gardle ,a takze w plucach. Czuje bol w miesniach I ciezkosc nog. Mam wrazenie ze znacznie spadla mi odpornosc. Pojawily mi sie kurzajki na stopach. Jakies pomysly co.moze byc przyczyna? Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Sugerowałabym zacząć od kontrolnej konsultacji u lekarza pierwszego
kontaktu, który w razie potrzeby podejmie odpowiednią diagnostykę opisanych przez Pana objawów.

Życzę Panu tylko dobrego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com