Co oznacza układ żył głębokich bez objawów zakrzepicy i niewydolności zastawek?

Od pewnego czasu bolą mnie nogi, byłem na usg doppler u radiologa. Żyła odpiszczelowa prawa(lewa) wydolna w ujściu i pniu bez skrzeplin. Żyła odstrzałkowa prawa(lewa) wydolna w ujściu i pniu bez skrzeplin. Układ żył głębokich bez objawów zakrzepicy i niewydolności zastawek. Przestrzeni płynowych w dołach podklonowych nie stwierdzam, obrzęków też nie. Skoro te żyły są bez skrzeplin to znaczy że ból nóg nie jest od zakrzepów czy może to nie są wszystkie żyły które mogłby by blokować krew ?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze przyczyna może być inna. Proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego . Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć