Co oznacza USG przeglądowe jamy brzusznej?

witam , chciałabym zasięgnąć opinii w sprawie USG przeglądowego jamy brzusznej:Wątroba powiększona w linii środkowo-obojczykowej 160mm o ultrasonograficznych cechach zmian miąższowych z niewielką komponentą cech stłuszczenia bez zmian ogniskowych o gładkim brzegu i zredukowanym rysunku na obwodzie. Sledziona powiększona w wymiarze dwubiegowym o 11 cm ,pykniczna bez zmian w echostrukturze , pecherzy zółciowy niwe widoczny bo byłam po obiedzie , reszta w porządku .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka. Proponuję udać się do lekarza pierwszego kontaktu który zleci odpowiednie dalsze Postępowanie