Co oznacza uwypuklenie po mezoterapii igłowej?

Dzień dobry, tydzień temu poddałam się zabiegowi mezoterapii igłowej z wykorzystaniem kwasu nie usieciowanego. Tego samego dnia po lewej stronie dolnej wargi pojawiło się uwypuklenie koloru lekko ziemi z tego, które idzie w kierunku górnej wargi. Plama ma około 3 cm. Mam wrażenie jakby pod skórą pozostał nieusieciowany kwas, który został zbyt płytko podany. Czy to uwypuklenie razem z lekkim przebarwieniem zejdzie? Jeśli tak to po jakim czasie? Czy dom w pokolenia mogły się przyczynić do że 7 lat temu, podczas powiększanie ust , inna pani doktor zaproponowała że resztę kwasu poda mi w okolice bruzd wargowo nosowych, w których w ogóle nie miałam oraz nie mam do tej pory. Niestety po zaaplikowaniu tego kwasu, do tej pory mam podłużne wybrzuszenia.

Lek. Jan Bujok Chirurgia

Witam. Bez badania lekarskiego albo choćby zdjęć tej okolicy trudno jest ocenić opisywane zmiany. Proszę przesłać zdjęcia drogą mailową, wtedy będę mógł napisać bardziej szczegółową odpowiedź. Z wyrazami szacunku Jan Bujok Chirurg, flebolog, proktolog Kriocentrum, ul. Wyszyńskiego 103 05-420 Józefów Tel: +48 22 779 28 21; +48 22 423 01 87; +48 504 171 106 Una Medica ul. Żelazna 69a Warszawa tel: +48 668 88 00 42