Co oznacza Verruca seborrhoica cutis capitis regionis retroauricularis dextrae?

Odebrałam wynik histopatologiczny i pojawił się wynik badania: Verruca seborrhoica cutis capitis regionis retroauricularis dextrae. Bardzo proszę o interpretację tego wyniku. Z góry serdeczne dziękuję. Marzena

Lek. Tomasz Budlewski

brodawka łojotokowa skóry konieczna wizyta u lekarza dermatologa i odpowiednia dalsza kontrola