Co oznacza w kolonoskopii, że oczyszczenie jelita do badania to 2,3,3 p?

Witam co oznacza w kolonoskopii że oczyszczenie jelita do badania to 2,3,3 p co to oznacza jeśli ocena była w skali Bottona? A co jeśli w Skali Ottawa? Czy są powody do zmartwień że jelito było nie dość oczyszczone by lekarz zauważył wszystkie zmiany?

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli by tak było na pewno w opisie byłoby to zaznaczona i napisane np. konieczne badanie kontrole itp.