Co oznacza waga dziecka i wynik badania USG w ciąży?

Witam na usg w 33 tyg. Waga dziecka wyniosła 2400 na ostatnim usg w 37 tyg waga wyszła taką samą. Zastanawia mnie czy wszystko jest w porzadku czy może dziecko przestało się rozwijać. Nie zapytałam na wizycie o to Pani Doktor bo dopiero w domu porownalam wyniki... proszę o pomoc bo się bardzo martwie

Jeśli w przeciągu 4 tygodni nie zwiększyły się parametry wielkości płodu i jego wagi to bardzo niepokojący objaw. Proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z ginekologiem prowadzącym celem dokładnej analizy porównawczej wyników badań obrazowych.