Co oznacza wątroba niepowiększona z hyperechogennymi odcieniami?

Witam proszę o interpretację usg siedziba nie powiększona z hyperechogennymi odcieniami o śr 8.6mm i 8.3mm co to oznacza ,? Czy to poważne,? Czy to nowotwór??proszę o odpowiedź

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą to być naczyniaki, torbiele. Czy są jakieś objawy? Próby wątrobowe prawidłowe? Czy przyjmuje Pani antykoncepcje ? Do rozważenia wizyta u hepatologa.
Pozdrawiam