Co oznacza wątroba powiększona w zakresie obydwu płatów?

WATROBA POWIEKSZONA W ZAKRESIE OBYDWU PŁATÓW O NIERÓWNYCH OBRYSACH NORMOECHOGENICZNA WOKÓŁ WĄTROBY WIDOCZNY WOLNY PŁYN PĘCHERZYK ŻÓŁCIOWY WIELKOŚCI PRAWIDŁOWEJ O POGRUBIONYCH ŚCIANACH ECHOUJEMNY BEZ ZŁOGÒW UKŁAD ŻW PŻW NIE PISZERZONY NERKI I ŚLEDZIONA W BADNIU USG W NOMIE PĘCHERZ MICZOWY SŁABO WYPEŁNIONY GRCZOŁ KROKOWY WIELKOŚCI PRAWIDŁOWEJ ,CO TO ZNACZY?

Portal nie jest miejsce interpretacji złożonych wyników badań ani miejscem do stawiania rozpoznań lekarskich.