Co oznacza wcześniejsza miesiączka?

Witam, w ciągu 2 tygodni zauwazylam tradzik na twarzy i dekolcie, mocne pocenie sie oraz przetluszczanie i wypadanie wlosow. Dodatkowo pierwszy raz od 4 lat dostałam okresu prawie tydzień wczesniej. Jestem 5 miesiecy po porodzie, nie karmie piersią. Czy to dopiero teraz normuje sie gospodarka hormonalna czy szukac innej przyczyny?

Lek. Paweł Szadkowski

Powrót gospodarki hormonalnej do normy sprzed ciąży może trwać kilka miesięcy i nie stanowi to powodu do niepokoju.