Co oznacza widoczna na USG nieregularną przestrzeń płynowa?

Poprzez usg - 20.X.2017r. stwierdzono u mnie w okolicy pachwinowej nieregularną przestrzeń płynową o wym 34x13mm. Wewnątrz przestrzeni płynowej widoczna okrągła przestrzeń o mieszanej echogeniczności średnicy 11mm. Co to może być i co z tym należy zrobić? We wrześniu 1985r. miałam wprowadzany cewnik do serca poprzez pachwinę. Czy to może być skutek po przebytych badaniach? Czy to nie ma nic wspólnego z tą sytuacją? Ostatnio "cysta" była powiększona i zaczerwieniona a przyniosło mi ulgę smarowanie maścią "Diclofenak". Nie mniej jednak dalej boli, przy chodzeniu w całym udzie do kolana i miejscowo.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczne jest wykonanie bardziej specjalistycznego badania tk lub mri proszę koniecznie zgłosić się do lekarza prowadzącego diagnostykę.