Co oznacza widoczne drobne ognisko nieznacznie podwyższonego sygnału?

Witam mam 19 lat, wynik MR: W istocie białej lewego płata czołowego widoczne drobne ognisko (3mm) nieznacznie podwyższonego sygnału w obrazie T2W/ Flair, bez cech wzmocnienia po podaniu środku kontrastowego- zmian niespecyficzna.

Lek. Wojciech Zygmunt

Tak jak opisane w badaniu radiologicznym - zmiana jest niespecyficzna, czyli nie jest charakterystyczna dla jednoznacznego rozpoznania lub postawienia podejrzenia jakiegoś rozpoznania. W takim przypadku należy skonsultować się z neurologiem, który skoreluje wynik z występującymi objawami, chorobami współistniejącymi, chorobami występującymi w rodzinie itd. Pozdrawiam i życzę zdrowia.