Co oznacza wodnista wydzielina po skończonym okresie?

13.04 skończył mi się okres. Pojawiła się wodnista wydzielina, nie brudziła za bardzo bielizny była lekko żółta i mokra. Teraz zrobiła się biała i bardziej ciągnąca. Nie boli mnie nic, ani nie piecze, nie mam zaczerwienienia. Co to może być? Czy mogę być w ciąży?

Piotr Pilarski

Taka wydzielina nie oznacza ciąży. Może to być objaw zakażenia lub fizjologia. Bez zbadania nie jestem w stanie tego stwierdzić. Wskazana wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam.